telefon do firmy Dach Service

Canada Waterproof System - szybka i prosta renowacja dachu z papy

System D-COVER ROOF powstał z połączenia dwóch uznanych i bardzo skutecznych technologii – izolacji zamknięto-komórkową pianą natryskową oraz izolacji elastomerem bitumicznym, czyli gumą w płynie. Zastosowanie w optymalny sposób tych dwóch warstw tworzy doskonale szczelną i wytrzmałą membranę zabezpieczającą dachy płaskie na bardzo długie lata.

Dlaczego naprawa dachu płaskiego za pomocą tej metody jest najlepszym wyborem? Warstwa zamknięto-komórkowej pianki PUR znakomicie usztywni i wypełni wszelkie szczeliny w newralgicznych miejscach zniszczonego, przeciekającego dachu (łączenia papy, łączenia przy kominach), natomiast warstwa gumy w płynie zapewni najwyższą odporność na wilgoć oraz promienie UV.

D-COVER ROOF
pozwala szybko zabezpieczyć zniszczone, przeciekające dachy płaskie

Gdzie można stosować i jak wygląda montaż izolacji w systemie D-COVER ROOF?

D-COVER ROOF

Metodę tą można stosować w zasadzie na każde podłoże dachu płaskiego. Szczególnie polecana jest w przypadku wielkopowierzchniowych dachów pokrytych papą, które wymagają szybkiej i skutecznej renowacji. Papa termozgrzewalna nie jest odporna na wahania temperatur wobec czego w krótkim okresie czasu pojawiają pęknięcia i mikroszczeliny, zwłaszcza w miejscach łączeń i styku (np. z kominami). Dodatkowy problem to jej ciężar (często niemożliwe staje się nałożenie kolejnej warstwy papy). Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest hydroizolacyjny system D-COVER ROOF, który tworzy lekką membranę, odporną na wahania temperatur oraz wodę.

Technologia D-COVER ROOF została opracowana dla najbardziej wymagających klientów! Stosowana tam, gdzie liczy się bezwzględna szczelność i trwałość!

Montaż izolacji w systemie D-COVER ROOF można podzielić na kilka etapów:

  • Oczyszczenie oraz przygotowanie powierzchni izolowanej (w tym zabezpieczenie powierzchni, które nie będą przedmiotem prac izolacyjnych)
  • Natrysk zamknięto-komorowej piany poliuretanowej o grubości ustalonej podczas oględzin obiektu (gęstość piany PUR >50kg/m³)
  • Nałożenie maszynowe elastomera bitumicznego (gumy w płynie) CWS 1000N o grubości 2mm – 3mm
  • Natrysk emulsji odblaskowej, odbijającej promieniowanie cieplne

Uszczelnienie dachu metodą D-COVER ROOF wykonuje się stosunkowo szybko – dziennie można zaizolować nawet kilkaset metrów kwadratowych powierzchni!

Pianka PUR stabilizuje i termoizoluje, guma w płynie chroni przed wodą i UV

Chcesz pozbyć się przeciekającego dachu na dłużej? Masz dość ciagłych napraw wysłużoną papą? Wybierz nowoczesny system D-COVER ROOF!

Skontaktuj się z nami już dziś! Przyjedziemy na miejsce, dokonamy oględzin obiektu, doradzimy optymalne rozwiązanie, prześlemy ofertę.

Wybrane realizacje w systemie D-COVER ROOF

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Działamy w woj. Podkarpackim (Rzeszów, Krosno, Przemyśl), Małopolskim (Kraków, Tarnów), Lubelskim

Skorzystaj z formularza darmowej wyceny!

  Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych (wymagane).

Copyright 2020 DachService | Polityka Prywatności
Sklep z produktami CWS