NOWOCZESNE HYDROIZOLACJE

Izolacja dachu płaskiego

System Duosil | Guma w Płynie | Pianka PUR

Zobacz Film

Hydroizolacja dachów płaskich jeszcze nigdy nie była tak szybka, szczelna i skuteczna!

Trwała i skuteczna przez długie lata izolacja dachu płaskiego to z pewnością marzenie niejednego właściciela budynku wyposażonego w taki właśnie dach. Powszechnie stosowane od dziesiątek lat materiały (jak np. papa termozgrzewalna) nie podlegają praktycznie żadnym innowacjom, co oznacza, że najczęściej izolujemy dachy płaskie technologią sprzed ponad 70 lat. Współcześnie jednak możemy zastosować materiały zdecydowanie bardziej innowacyjne, nowoczesne, jak np. guma w płynie, piana PUR, bądź systemy wykorzystujące kilka produktów jak np. system Duosil®.

Szczelna membrana Jednorodna powłoka bez łączeń Szybka aplikacja natryskowa

Hydroizolacja dachów płaskich jeszcze nigdy nie była tak szybka, szczelna i skuteczna

Izolacja płaskiego dachu przy wykorzystaniu technologii natryskowych!

Duosil

Wszystkie oferowane przez nas systemy i metody izolacji dachów płaskich wykorzystują technologię natryskową, która ma jedną zasadniczą przewagę nad pozostałymi, powszechnie stosowanymi metodami izolacji. Chodzi oczywiście o powstającą podczas natrysku bezszwową membranę, powłokę bez łączeń i spoin, która idealnie pokrywa całą izolowaną powierzchnię. Płynna konsystencja materiałów występująca podczas aplikacji natryskowej ułatwia penetrację i dotarcie do wszelkich szczelin i zakamarków, które bardzo licznie występują w miejscach styku dachu z kominami, attyką etc.

Zapomnij o standardowych hydroizolacjach zgrzewalnych. Wybierz innowacyjne pokrycie dachu płaskiego wykorzystujące nowoczesne materiały i technologię natrysku!

Kolejną zaletą zastosowania hydroizolacji natryskowych jest stosunkowo niska waga naniesionych powłok, dzięki czemu nie jesteśmy zmuszeni do demontażu poprzedniej warstwy izolacji, co w przypadku obecnie powszechnie stosowanych materiałów (jak np. papy termozgrzewalne) nie zawsze jest możliwe. Zatem w niektórych przypadkach przynosi to spore korzyści finansowe dla inwestora (zdemontowany materiał należy zutylizować, a to kosztuje). Korzyścią dla inwestora jest również stosunkowo krótki czas potrzebny na zabezpieczenie dużych powierzchni dachowych. Zarówno izolacje gumą w płynie, pianką poliuretanową, bądź systemem Duosil® są nieporównanie szybsze w wykonaniu niż tradycyjne metody hydroizolacji.

Pokrycie dachu płaskiego oferowanymi przez nas metodami gwarantuje szczelną i trwałą izolację na długie lata. Szybko, skutecznie i bez usuwania poprzednich warstw! Idealne rozwiązania na dachy przemysłowe i nie tylko!

Systemy izolacji na dachy płaskie z papy, dachy przemysłowe, dachy z blachy, dachy betonowe i inne

System Duosil

System Duosil

Innowacyjna technologia, która zapewnia maksymalną szczelność!

Guma w Płynie

Guma w Płynie

Szybka naprawa przeciekających dachów płaskich z papy!

Pianka PUR

Pianka PUR

Niezawodna i bardzo trwała metoda izolacji dachów płaskich!

Wybierz jeden z najlepszych dostępnych na rynku systemów hydroizolacji dachów, wybierz Duosil!
Izolacja dachu płaskiego systemem DUOSIL