SYSTEM DUOSIL

Zabezpieczymy każdy dach płaski!

Rewolucyjna metoda izolacji dachów płaskich!

Zobacz Film

Duosil pozwala szybko zabezpieczyć zniszczone, przeciekające dachy płaskie

System Duosil® powstał z połączenia dwóch uznanych i bardzo skutecznych technologii – izolacji zamknięto-komórkową pianą natryskową oraz izolacji elastomerem bitumicznym, czyli gumą w płynie. Zastosowanie w optymalny sposób tych dwóch warstw tworzy niezwykle szczelną i wytrzymałą membranę zabezpieczającą dachy płaskie na bardzo długie lata. Opcjonalnie membranę można wzbogacić o dodatkową warstwę dekoracyjno-ochronną. System hydroizolacji Duosil® doskonale sprawdza się przy naprawach dachów pokrytych papą, bądź blachą. Szybkość montażu, szczelność membrany oraz trwałość powłoki sprawiają, że Duosil® to aktualnie jedna z najlepszych metod izolacji dachów płaskich!

Naprawa dachów z papy - system Duosil
Naprawa dachów
z papy
Renowacja dachów z blachy - system Duosil
Renowacja dachów
z blachy
Hydroizolacja dachów z betonu - system Duosil
Hydroizolacja dachów
z betonu
Duosil
Dach Service Wykonawca Duosil

Dlaczego system Duosil to najlepszy wybór?

Stworzony dla najbardziej wymagających

To proste – warstwa zamknięto-komórkowej pianki PUR, aplikowanej natryskowo, znakomicie usztywni i wypełni wszelkie szczeliny w newralgicznych miejscach zniszczonego, przeciekającego dachu (łączenia papy, łączenia przy kominach, attykach), natomiast warstwa gumy w płynie, również nakładanej natryskowo, zapewni najwyższą odporność na wilgoć oraz promienie UV. Tak powstała membrana jest wysoce odporna na wodę oraz na trudne warunki atmosferyczne występujące w ciągu całego roku.

Duosil Economic

Pianka PUR
Guma w Płynie
 

Pianką PUR pokrywane są tylko miejsca newralgiczne (np. styk dachu z kominem, łączenia starego materiału izolacyjnego). Następnie całość dachu zostaje pokryta odpowiednią warstwą gumy w płynie.

Wyceń Inwestycję →

Duosil Standard

Pianka PUR
Guma w Płynie
 

Pianka PUR nakładana jest na całej powierzchni dachu, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc najbardziej narażonych na przecieki. Następnie całość pokrywa się odpowiednią warstwą gumy w płynie.

Wyceń Inwestycję →

Duosil Plus

Pianka PUR
Guma w Płynie
Masa asfaltowo-aluminiowa

Dwie standardowe warstwy z pianki PUR oraz gumy w płynie (nałożone na całości powierzchni dachu) zostają dodatkowo zabezpieczone warstwą dekoracyjno-ochronną w kolorze srebrnym.

Wyceń Inwestycję →

Warianty hydroizolacji technologią Duosil

Wybrane realizacje w systemie
Duosil