Remont dachu płaskiego z panelami fotowoltaicznymi

Z INSTALACJĄ FOTOWOLTAICZNĄ

Remont dachu płaskiego

Ręczna aplikacja gumy w płynie

Zobacz Film

Oferujemy szybkie uszczelnienie dachu płaskiego z zamontowaną fotowoltaiką

Panele fotowoltaiczne zamontowane na dachu płaskim to coraz częstszy widok w całym kraju. Niesamowity rozwój fotowoltaiki przynosi duże korzyści, czasem jednak właściciele budynków z instalacją fotowoltaiczną muszą zmierzyć się z kwestią nieszczelności dachu, powstałej na skutek słabo zabezpieczonego połączenia uchwytów paneli fotowoltaicznych z powierzchnią dachu. Problem występuje szczególnie w sytuacji, kiedy warstwą hydroizolacji jest papa termozgrzewalna. Co zrobić kiedy przecieka nam dach, a jego naprawę uniemożliwiają panele fotowoltaiczne? My mamy na to sposób i odpowiednią technologię – guma w płynie aplikowana ręcznie!

Bez demontażu paneli fotowoltaicznych Bez usuwania papy Bezpiecznie i skutecznie

Oferujemy szybkie uszczelnienie dachu płaskiego z zamontowaną fotowoltaiką

Jak naprawić przeciekający dach płaski z panelami fotowoltaicznymi?

Remont dachu płaskiego z fotowoltaiką

W przypadku dachów płaskich pokrytych papą termozgrzewalną naprawa nieszczelności kolejną warstwą papy jest bardzo utrudniona ze względu na bardzo ciasne przestrzenie pomiędzy powierzchnią dachu a panelami oraz uchwytami, na których zamontowane są panele fotowoltaiczne. Po prostu możliwość swobodnego manewrowania materiałem hydroizolacyjnym jest mocno ograniczona, co może bezpośrednio przełożyć się na dokładności montażu, a w konsekwencji na szybkie powstawanie przecieków. Można oczywiście zdemontować panele na czas remontu, ale to ogromny i niepotrzebny koszt!

Hydroizolacja kanadyjską gumą w płynie to zdecydowanie najlepszy sposób na remont dachu z papy bez ściągania paneli fotowoltaicznych. Szybko, skutecznie i trwale!

Naprawa papy termozgrzewalnej kolejną jej warstwą na dachach z fotowoltaiką stwarza pewne zagrożenia. Takim zagrożeniem jest potrzeba stosowania palników gazowych z otwartym ogniem, co przy bliskim sąsiedztwie paneli może zwiększać ryzyko pożaru lub uszkodzenia samej instalacji fotowoltaicznej. Nie bez znaczenia jest także fakt, że masa dodatkowej warstwy papy może dość mocno obciążyć dach, który i tak już dźwiga nadprogramowy ciężar w postaci paneli fotowoltaicznych.

Guma w płynie jest idealnym rozwiązaniem na wszystkie powyższe problemy! Po pierwsze łatwość montażu oraz manewrowania w ciasnych przestrzeniach jest nieporównywalnie większa. Nie ma potrzeby stosowania żadnych palników, a masa wodoszczelnej membrany powstałej z gumy w płynie jest niższa niż papy termozgrzewalnej (przy tej samej powierzchni).

Renowacja papy pod panelami fotowoltaicznymi wykonywana jest gumą w płynie - na zimno

Guma w płynie CWS
Guma na dach

Zatrzymaj przecieki i zabezpiecz dach bez demontażu instalacji fotowoltaicznej!

Jeśli potrzebujesz renowacji dachu z fotowoltaiką zgłoś się do nas! Oferujemy szybkie naprawy dachów wyposażonych w panele na budynkach użyteczności publicznej, obiektach mieszkalnych, obiektach przemysłowych, magazynach, budynkach rolniczych i dowolnych obiektach budowlanych. Stosowana przez nas technologia zapewnia wodoszczelne membrany, które zabezpieczą każdy dach płaski przed przeciekami, szczególnie w miejscach styku osprzętu z powierzchnią hydroizolacji. W zależności od potrzeb możemy wykonać izolację na całej powierzchni dachu, bądź tylko izolację stref najbardziej narażonych na nieszczelności.

Potrzebujesz uszczelnić niewielką powierzchnię? Kup gumę w płynie CWS w sklepie internetowym GumaNaDach.pl!