PIANKA PUR

Trwała hydroizolacja dachów płaskich!

Bezszwowa membrana hydro- i termoizolacyjna!

Zobacz Film

Pianka poliuretanowa - szybka, trwała i sprawdzona hydroizolacja dachów płaskich

Piana poliuretanowa o strukturze zamknięto-komorowej jest znakomitym izolatorem zarówno termicznym jak i przeciwwilgociowym. Materiał ten charakteryzuje się wysoką odpornością na zgniatanie oraz niską paroprzepuszczalnością. Bezspoinowy natrysk zamknięto-komórkowej piany o gęstości 50kg/m³ pozwala na pewną i skuteczną modernizację dachów płaskich, pokrytych papą lub innym materiałem. Membranę powstałą z pianki PUR zabezpiecza się farbą lub powłoką odporną na promieniowanie UV. Hydroizolacja poliuretanami aplikowanymi natryskowo jest szybka, trwała i niedroga w stosunku do zalet jakie ze sobą niesie!

Jednorodna wodoodporna membrana
Jednorodna membrana
przeciwwilgociowa
Dodatkowa termoizolacja
Dodatkowa
termoizolacja
Trwałość warstwy izolacyjnej
Wysoka trwałość
warstwy izolacyjnej
Hydroizolacja pianką PUR
Dach Service Wykonawca Duosil

Dlaczego warto stosować metodę hydroizolacji pianką PUR?

Sprawdzony sposób na szczelny dach

Wykorzystując piankę zamknięto-komórkową do izolacji przeciwwilgociowej otrzymujemy trwałą i bezspoinową, wodoodporną membranę, ale także (niejako “przy okazji”) dodatkową termoizolację. Dzieje się tak, ponieważ materiał ten składa się w 80% lub więcej z komórek zamkniętych, wypełnionych gazem (czasem również i powietrzem). Taka struktura powoduje, że już niewielka grubość warstwy (kilka cm) pozwala uzyskać efekt izolacji termicznej. Efekt ten można skalować zwiększając grubość membrany.

izolacja z gumy w płynie na dach

Izolacja Dachu

Wielkopowierzchniowe dachy płaskie na wszelkiego rodzaju budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej, obiektach handlowych, sportowych, rolniczych i innych.

Wyceń Inwestycję →
izolacja fundamentów gumą w płynie

Izolacja Fundamentu

Wszelkie fundamenty gdzie liczy się przede wszystkim trwałość, szczelność i niezawodność materiału przez lata. Dodatkowym atutem pianki PUR jest efekt izolacji termicznej!

Wyceń Inwestycję →
izolacja balkonów i tarasów gumą w płynie

Izolacja Tarasu

Nieszczelne tarasy i balkony, które zostały zabezpieczone materiałami izolacyjnymi słabej jakości. Pianka zamknięto-komórkowa pozwala przywrócić szczelność.

Wyceń Inwestycję →

Zastosowanie zamknięto-komórkowej pianki PUR

Wybrane realizacje wykorzystujące piankę PUR